Arşiv

İK Magazin Yılbaşı Çekilişi Başladı! İK Magazin Network Çekilişi ve Katılım Koşulları

İK Magazin yılbaşı çekilişi ile yeni yıl, yeni bir network ile geliyor! İş dünyası profesyonelleri tanışarak hediyeleşiyor!

İK Magazin Yılbaşı Çekilişi ile İK Magazin okuyucuları yeni yılda tanışarak birbirleriyle hediyeleşiyor!

Bu yıl başında iş profesyonelleriyle tanışarak networkünüzü genişletmek ve yılbaşı ruhunu hediyeleşerek yaşamak istiyorsanız İK Magazin Yılbaşı Çekilişi’ne katılabilirsiniz.

Çekilişe hemen katılmak için TIKLAYIN!

İK Magazin Yılbaşı Çekilişi’ne katılmanız için yapmanız gerekenler neler?

İşte katılım koşulları;

 • İK Magazin Yılbaşı Çekilişi’ne katılım ücretsizdir.
 • İK Magazin Yılbaşı Çekilişi’ne katılımak için başvuru formunun 18 Aralık 2022 Pazar saat 23:59’a kadar doldurulması gerekir.
 • Başvuru formu doldurularak gönderildikten sonra katılım onaylanır.
 • Çekilişe sadece belirtilen başvuru formu üzerinden katılım yapılabilecektir.
 • Başvuru yapan katılımcılar arasında yapılacak eşleştirme sonucunda tüm katılımcılara, eşleştiği katılımcıyla aynı mail içerisinde eşleştiği katılımcının Ad, Soyad, ve Mail bilgileri paylaşılacaktır.
 • Eşleşme sonucunda, birbirleriyle eşleşen ve hediyeleşecek katılımcılar, mail üzerinden birbirleriyle iletişim kurabileceklerdir.
 • Her bir katılımcı aynı mailde buluştuğu kişiyle hediyeleşecektir. Karşılıklı eşleşme prensibi doğrultusunda katılımcı hediye vereceği kişiden hediye alacaktır.
 • Yılbaşı Çekilişi kapsamında katılımcıların birbirlerine alacakları hediyenin üst sınırı 150 TL olarak belirlenmiştir.
 • Katılımcıların eşleştikleri katılımcılara yılbaşı hediyelerini en geç 2 hafta içerisinde yollamış olmaları beklenir.
 • Yapılan katılım başvuruları arasındaki eşleşme tamamen random olarak yapılacak olup, herhangi bir unvan, şirket, yaş, cinsiyet ayrımı göz edilmeyecektir. Bu kapsamda İK Magazin, birbirlerini tanıyan katılımcıların birbirleriyle eşleşmeyeceğinin garantisini vermez.
 • Katılımcıların başvuru formunda verdiği Linkedin hesaplarının kendilerine ait olması şarttır.
 • Başvuruların kapanmasının ardından 3 gün içerisinde eşleştiği katılımcı bilgisi ulaşmayan katılımcılar mailgelmedi@ikmagazin.com adresine mail atarak kendilerine gönderilen bilgilendirme mailini tekrar talep edebilir.
 • Katılımcıların paylaşmış oldukları isim ve iletişim bilgileri, eşleştikleri katılımcı dışında, reklam bilgilendirme vs. gibi amaçlar da dahil olmak üzere 3. taraf kişi veya kurumlarca paylaşılmayacak; tamamen gizli tutulacaktır.
 • İK Magazin’in organize eden taraf olarak, katılımcının eşleştiği kişiye hediye göndermemesi durumunda herhangi bir sorumluluğu yoktur.
 • İK Magazin, katılımcıların birbirlerine gönderecekleri hediyelerin niteliği ve içeriğinden de sorumlu tutulamaz.

Çekilişe katılıp tanışanlar için bir sürprizimiz daha var!

Yeni yıl size 1 değil 10 network getirsin diye, çekilişe katılanlar için mükemmel bir buluşma organize ediyoruz. Tanışan kişiler arasından seçilecek olan 10 kişi ile gerçekleştireceğimiz Zoom buluşmasında iş dünyasının nabzını tutuyoruz!

ZOOM TANIŞMA TOPLANTISI

Yılbaşı çekilişine katılan katılımcılar, isterlerse seçili 10 kişinin katılacağı özel Zoom tanışma toplantısına katılmak için de talep gönderebilirler. Böylece daha fazla iş profesyoneliyle tanışma fırsatı elde ederler.

 • Yılbaşı Çekilişi katılımcıları arasından başvuru formunda Zoom tanışma toplantısı katılım seçeneğini evet işaretleyenler arasından seçilecek 10 şanslı kişi eğlenceli Zoom tanışma toplantısına da katılma hakkı kazanarak 9 farklı kişi ile daha tanışma fırsatı yakalayacaktır. Zoom buluşması online şekilde 1 saat sürecektir.
 • Zoom buluşmasına katılamayacağını beyan eden kişilerin hakkı yedek seçilenlere devredilmiş olur.
 • Zoom buluşmasının tarihi ve saati İK Magazin tarafından belirlenir, katılamama durumlarından İK Magazin sorumlu değildir. Zoom buluşmasının kaydı alınmaz ve paylaşılmaz.
ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN!

İş dünyasının önemli isimlerinin tanıştığı bu çekilişten arkadaşlarınızın mahrum kalmasını istemezseniz onları da davet etmeyi unutmayın. Olası davet mesajınızı sizler için hazırladık :

Muhteşem bir çekiliş buldum, ikmagazin.com çekilişe katılan iş profesyonellerini eşleştirerek tanışmalarını sağlıyor! Üstelik tanıştığın kişiyle hediyeleşerek bağlarını güçlendiriyorsun, tanışan kişiler arasından seçilen 10 kişi ile de online buluşma yapacaklarmış. Katılmak istersen başvuru formunu iletiyorum.

İK Magazin Yılbaşı Çekilişi Başvuru Formu: https://forms.gle/EtbvdbzDXBeF9Kvp9 

 

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu