Panasonic Electric Works Türkiye’den Çalışanlarına Motivasyon Sürprizi

Panasonic Electric Works Türkiye, yaklaşık üç hafta süren yıllık izin sonrası düzenlenen sürpriz etkinlik ile çalışanlarına “Hoş Geldiniz” dedi. Kırmızı halıda karşılanan Panasonic çalışanları, açık büfe kahvaltı ve canlı müzik performansı eşliğinde izin sonrası ilk işgünlerine mutlulukla başladı.

İnsan Kaynakları Departmanı tarafından planlanan etkinlikte çalışanlar, açık büfe kahvaltı, seremoni ve müzik dinletisi ile keyifli anlar yaşadı.

Çalışanların motivasyonunu artıran, onlara verdikleri değeri yoğun bir şekilde hissettiren organizasyonları titizlikle ele aldıklarını belirten Panasonic Electric Works Türkiye Başkan Yardımcısı Mutlu Kutlu “İzinden dönen çalışanlarımıza işe başlamadan önce motivasyon ve sinerjiyi bir arada sunan bu organizasyonla destek olmayı hedefledik. Çalışanlarımızın mutlu ve motive olduklarını görmek çok önemli. Bu tür organizasyonlar ile çalışanlarımızın izin dönüşlerinde iş hayatına yeniden adaptasyonlarına destek olarak iş verimliliğine de katkı sağlıyoruz.” dedi.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu