İnsan Kaynakları

adidas “We Power Possible” Staj Programı Başvuruları Başladı

adidas’ın, yetenekli üniversite öğrencilerine staj ve yarı zamanlı çalışma fırsatı sunduğu staj programı “We Power Possible”ın başvuruları başladı.

“Impossible is Nothing” mottosuyla ilerleyen adidas, sporun hayatları değiştirebilme gücüne inanarak hayata geçirdiği program ile gençlerin iş hayatını erkenden deneyimlemesini sağlıyor.

adidas dünyasıyla üniversiteli genç yetenekli buluşturmayı hedefleyen “We Power Possible”  programında, üniversite 3. sınıf öğrencileri yaz aylarında tam zamanlı, sömestr boyunca ise yarı zamanlı olacak şekilde adidas’ta çalışma imkanına sahip olabilecekler. “We Power Possible” programı ile gençlere; iş geliştirme, e-ticaret, finans, futbol kategori yönetimi, insan kaynakları, hukuk, pazarlama ve satış alanlarında staj yapma imkanı sunulacak.

Gençlere her konuda öncü olmaya devam eden adidas, 28 Nisan’da Bebek’te düzenlenecek ‘’With Talents We Run’’ koşu etkinliğiyle gençleri adidas yöneticileriyle buluşturarak kariyer sohbetlerine olanak sağlamayı ve  spor yapmaları konusunda teşvik etmeyi hedefliyor.

adidas, sporun birleştirici ve iyileştirici gücüne olan inancıyla ortaya çıkarttığı “With Talents We Run” gibi etkinliklerle spor ve insan kaynakları uygulamalarını birleştirerek, şirket vizyonu ve genç yeteneklerin enerjisini biraraya getirmeye ilerleyen dönemlerde de devam edecek.

We Power Possible Program Turkey Visual

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu