Ali Koç’tan “A Ticket For Your Future” Programına Ziyaret

Arçelik‘in yurt içi ve yurt dışındaki Türk öğrencileri Türkiye’ye kazandırma yolunda başlattığı “A Ticket For Your Future” projesinde katılımcılar Koç Holding Başkan Vekili Ali Koç ile tanışma fırsatı yakaladı. Ali Koç, Arçelik’in Ar-Ge merkezi Garage’da gençlerle buluştu. 

“Karakter, şans, cesur olmak”

Program kapsamında yer alan 27 lisans, lisans üstü ve doktora öğrencisi Ali Koç ile tanışma fırsatı yakaladı. Öğrencilerin tasarladıkları projeleri dinleyen Ali Koç, gençlerle iş hayatı ve liderlik üzerine de konuşmalar yaptı. Konuşmasında enerjinin ve motivasyonun önemini vurgulayan Ali Koç, cesur olmanın ve şansın da iş hayatında çok önemli bir yeri olduğunu belirtti. 

Ali Koç, insan kaynağının kalitesini başarının sırrı olarak nitelerken gençlerin potansiyeline de yürekten inandığını ve onları desteklediğini dile getirdi. Aynı zamanda programın niteliğine de vurgu yaptı ve başarılı gençlerin iş hayatlarını yurt dışında sürdürmelerindense “İnsanın yurdu gibisi yok” diyerek ülkelerine katma değer sağlamalarının gençler için daha avantajlı olacağının altını çizdi.  

 

 

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu