İnsan Kaynakları

ATÜ Duty Free’ye Brandon Halll’dan Ödül

Gümrüksüz mağaza işletmecisi ATÜ Duty Free, insan kaynakları alanında dünyanın en saygın platformlarından biri olarak gösterilen Bandon Hall Mükemmellik Ödülleri’nde müşteri deneyimi konusunda gerçekleştirdiği projeyle ödüllendirildi. Gerçekleşen törende ATÜ adına ödülü İş Destekten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Pınar Şener Harput aldı.

ATÜ Duty Free Genel Müdürü Ersan Arcan “ATÜ olarak, her zaman müşterilerimizi yani misafirlerimizi işimizin odağında tuttuk. Bu anlamda, yolcularımızın ihtiyaç ve isteklerini önceden bilerek onlara en iyi müşteri deneyimini yaşatmak üzere hareket ediyoruz. Bu kapsamda “biz bize yeteriz” mottosuyla çalışanlarımızdan oluşan bir proje grubu oluşturduk. Bu ekip ile birlikte bu projeyi yarattık. Çıktıları ödeme danışmanlarımızdan, satış uzmanlarımıza, görsel sunum çalışanlarımızdan, mağazalarımızın temizliğinden sorumlu arkadaşlarımıza kadar misafirlerimize dokunan tüm çalışanlarımızın interaktif katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz eğitimlerle arkadaşlarımıza aktardık. ATÜ’nün, insan kaynakları ve gelişim alanında Brandon Hall gibi küresel ölçekte prestijli bir ödülü kazanmasından mutluluk ve gurur duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

“ATÜ Stili Müşteri Deneyimi” adlı proje, ATÜ’nün mağazalarında müşteriye sunduğu hizmeti “Harekete Geç, Dinle, İlişki Kur, İlham Ver” Olmak üzere dört temel adımda topladı. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan başlayarak ATÜ çalışanları bu proje kapsamında 9624 saat eğitim aldı.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu