İnsan Kaynakları

Bosch İnsan Kaynaklarının Adaylarda Aradığı 3 Özellik

Bosch insan kaynakları instagram hesabı üzerinden adaylarda aradıkları 3 özelliği paylaştı.

Kariyer sayfalarını takip etmek adaylar için büyük avantaj. Şirketlerin iş ilanlarından çalışanlara özel uygulamalara kadar birçok şeyi kariyer sayfalarından takip edebilirsiniz. Burada öğrendiğiniz bilgiler sizi her zaman bir adım öne çıkaracaktır. Son olarak  Bosch Türkiye insan kaynakları, instagramdaki kariyer sayfası üzerinden adaylarda aradıkları 3 özelliği paylaştı. Bu tüyo Bosch’ta kariyer hedefleyen adayların işine oldukça yarayacak gibi.

1- İletişim Becerilerine Sahip Olmak

İletişim, kendini doğru ve etkili ifade edebilmenin yanında karşındakini anlamak ve ona göre aksiyon almakla da alakalıdır. Empati ile bağlantılı olan iletişim hem teknik hem sosyal alanda verimli iş ilişkileri kurmamızı sağlar.

2- İnsiyatif Almak

Profesyonel hayatınızda inisiyatif alarak çalıştığınız kurum için artı değer sağlayabilir ve yeni beceriler edinebilirsiniz. Bu profesyonel gelişiminiz ve çalışma hayatınızdaki bir sonraki adım için sizi hazırlayacak ve iş anlamında kendinize olan güveni de artıracaktır.

3- Proaktif Olmak

Değişen dünyaya ayak uydurmanın dışında o değişimin öncüsü olabilmek önemli. Çalıştığınız alandaki trendleri takip ederek bunları işinize entegre edebilmek hatta fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek başarınızı katlayacaktır.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu