EY Türkiye 200 Genci Bünyesine Katacak

EY Türkiye, üniversite son sınıf ve yüksek lisans öğrencileri ile lisans eğitimini yeni tamamlamış gençlere iş imkanı sunuyor. EY Türkiye’nin İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa ofislerinde Denetim, Vergi, Kurumsal Finansman ve Danışmanlık bölümlerine yaklaşık 200 yeni mezun işe alınacak. İşe alınacak olan yeni mezunlar EY Türkiye’nin toplam istihdaminin % 14’ünü oluşturacak.

Seçim sürecinin ardından, Ekim ayında EY Türkiye ailesine katılacak gençler, genel oryantasyon eğitimiyle EY’yi daha yakından tanırken, teknik eğitimlerle denetim ve danışmanlık sektöründeki kariyerlerine ilk adımı atacaklar.

İşe alım döneminin ardından, EY Türkiye’nin toplam çalışan sayısının 1400’lere ulaşmasını hedeflediklerini belirten EY Türkiye İK Direktörü Emre Çavuşoğulları, “EY olarak, Daha iyi bir çalışma hayatı yaratma hedefimiz için her şeyden önce çalışanlarımıza yatırım yapıyoruz. Ailemizin yeni üyelerine eğitim, koçluk ve yurt dışında çalışma fırsatları sunuyoruz. Alanlarıyla ilgili teknik eğitimleri tamamlayan ve yüksek performans gösteren çalışanlarımız, 13 ile 15 yıl arasında şirketimizin ortağı olma fırsatını yakalıyor. Global yapımız sayesinde, terfi dönemlerinde çalışanlarımızı yurt dışındaki eğitim programlarına gönderiyoruz. Çalışanlarımız ayrıca, Türkiye ofisimizde belirli bir süre çalıştıktan sonra 150’den fazla ülkedeki EY ofisinden birinde çalışma imkanı da bulabiliyor. Bu imkanlarla kariyer basamaklarını hızla çıkan çalışanlarımız, daha yenilikçi ve fark yaratan bir bakış açısıyla, hem kendi kariyerlerini hem de sektörün geleceğini inşa ediyor.” dedi.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: [email protected]

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu