EY Türkiye’nin Vergi Maratonu Yarışması Başvuruları 31 Mart’ta Sona Eriyor

Vergi alanında yetenekli gençleri keşfetmeyi amaçlayan EY Türkiye, bu yıl beşincisini düzenlediği “Vergi Maratonu” yarışmasının başvuru süreci sürüyor.

EY Türkiye, vergi alanında kariyer yapmayı hedefleyen ve başvuru koşullarına uyan öğrenci ve yeni mezunların başvurularını 31 Mart’a kadar kabul edecek. Finale kalan tüm adaylar EY’de staj imkanı için değerlendirilecek ve yarışmanın birincisi para ödülünün yanı sıra 27 Kasım – 1 Aralık 2016 tarihlerinde Amsterdam’da düzenlenecek “Yılın Genç Vergi Profesyoneli” yarışmasında ülkemizi temsil edecek.

Finale kalan tüm adaylar EY Türkiye’de değerlendirmenin ardından, EY Türkiye’nin vergi uzmanlarıyla birebir çalışma fırsatı yakalayacak. Ayrıca yarışmanın ilk 3’üne giren gençlere 5.000, 3.000 ve 1.000 TL’lik para ödülü verilecek.

Jürinin, 5 Mayıs 2016 tarihinde yapacağı değerlendirmenin ardından finalistler belli olacak ve final sunumları gerçekleştirilecek. 6 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek gala gecesinde ise birinci, ikinci ve üçüncülere ödülleri verilecek. 

Hangi ülkeler katılabilecek ?

20’den fazla ülkenin katılımıyla gerçekleşen “EY Young Tax Professional of the Year” finaline farklı bilgi birikimi ve tecrübelere sahip uluslararası vergi profesyonelleri katılıyor. Bu açıdan yarışma, katılımcılar için farklı kültürlerle tanışma, vaka analizleri ve mülakatlar ile deneyim kazanma fırsatı sunuyor. 

Avusturya, Belçika, Çin, Danimarka, Mısır, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hong Kong, Macaristan, Hindistan, İtalya, Lüksemburg, Kazakistan, Malezya, Hollanda, Nijerya, Norveç, Pakistan, Portekiz, Romanya, Rusya, İspanya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Türkiye, İngiltere ve Ukrayna’daki gençler yarışmaya katılabilecek.

 

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu