İnsan Kaynakları

ISS Türkiye Engelli Çalışanları Piknikte Buluştu

ISS Türkiye’nin her yıl düzenli olarak engelli çalışanlara özel olarak organize ettiği piknik organizasyonu, bu yıl da 13 Haziran’da Bahar Country’de gerçekleşti. Sabah saatlerinde başlayan ve tüm gün süren etkinlik, dopdolu programıyla katılımcılara eğlenceli anlar yaşattı.

Birçok standın kurulduğu piknikte, karikatür, Hint kınası çalışmaları, jonglör gösterileri, ritim workshopları düzenlendi. Ayrıca 15 yıldan bu yana ISS Türkiye bünyesinde çalışanlara da plaket takdim edildi. Kurulan “Sizi Dinliyoruz” masasında ise çalışanların geri bildirimleri alındı. Etkinlik öğlen saatlerinde ise Çekirdek Kadro Müzik Grubu’nun canlı performansıyla devam etti.

Pikniğe katılan ISS Türkiye COO’su Dağhan Yalçın, bu sene yeniden düzenledikleri piknikle hem pandemi nedeniyle ara verdikleri bu etkinliği tekrar hayata geçirmekten hem de engelli çalışanlarıyla buluşmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, ISS Türkiye’nin insan kaynakları politikasına dikkat çekti. ISS Türkiye’nin insan odaklı değerlerinin, tüm çalışanlarındaki yansımasının ISS’in en önemli öncelikleri arasında olduğunun altını çizen Yalçın, birlik ve beraberliğin kurum kültürü içindeki yerine de bir kez daha vurgu yaparak, daha pek çok etkinlikte aynı ilkeler çerçevesinde buluşacaklarını ifade etti.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu