İnsan Kaynakları

Mondelēz International Türkiye MT Programı 4 Yaşında

Mondelēz International Türkiye'nin yeni mezun üniversite öğrencilerine yönelik oluşturduğu MT programı 'Stargate', 4. yılını tamamladı.

Mondelēz International’ın en önemli pazarlarından biri olan Türkiye, üst düzey yönetici yetiştirmeye yönelik MT programı Star Gate’in dördüncüsünü gerçekleştirdi. Öğrencilerin kariyer gelişimini desteklerken; firmanın yetenek yönetimini güçlendirmeyi hedefleyen programda Mondelēz International Türkiye, dört yılda 50’den fazla MT işe alımı gerçekleştirdi.

pinar caymazMT programının her sene katılımcılardan ve yöneticilerden gelen geri dönüşlere göre geliştirdiklerini belirten Mondelēz International Türkiye İK Müdürü Pınar Caymaz2017 yılında hayata geçirdiğimiz Star Gate programıyla her yıl Satış başta olmak üzere farklı fonksiyonlarda yeni mezun öğrenciye iş deneyimi kazandırıyoruz. Katılımcılar program kapsamında bir yandan Mondelēz International Türkiye Ataşehir’deki merkez ofiste aktif olarak çalışarak satış dinamiklerini öğrenip deneyim kazanıyor, bir yandan da Star Gate Development Road gelişim programı ile oryantasyon ve eğitim ajandasını tamamlıyorlar. Aynı zamanda her bir katılımcımız mentörlerinden program boyunca deneyimlerini dinleyerek gelişimlerini sürdürüyorlar. Yeni programda 12 yeni mezun arkadaşımız 1 yıl boyunca aktif saha satış görevinde yer aldıktan sonra, Geleneksel Kanal, Modern Kanal ve Ticari Pazarlama’da 1 yıl da giriş seviyesi yönetici pozisyonunda çalışacaklar. 2 yıllık kademeli programı tamamladıktan sonra Mondelez kadrolarında artık yönetici pozisyonuna oturmaya hazır hale gelmiş olacaklar. Eğitim programları da geliştirilerek uygulanmaya devam edecek. Mondelēz International Türkiye olarak yeni mezun gençlerimizi, parlamaya hazır birer yıldız olarak görüyoruz. Bu programla onlara destek olarak içlerindeki yıldızı parlatacakları bir kariyer fırsatı sunmaktan dolayı son derece mutluyuz dedi.

Mondelēz International Türkiye’nin MT Programı Stargate’e başvuracak öğrencilerin 4 yıllık üniversitelerden yeni mezun ve eğitimleri sırasında da çeşitli projelerde aktif rol alarak bu eğitimi destekleyici çalışmalarda bulunmuş olmaları gerekiyor.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu