Nusret İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nusret'de nasıl işe girilir? Nusret'e nasıl iş başvurusu yapılır? Nusret'te işe girmek için aranan özellikler neler?

Nusret Gökçe’nin sahibi olduğu Nusret tüm Dünyada et severlerin yakından takip ettiği bir marka olmanın yanında adaylar tarafında da en çok çalışılmak istenen ve ilanları en çok takip edilen markalar arasında yer alıyor. Açıldığı 2010 yılından bu yana sahibi Nusret Gökçe ile çok popüler olan Nusret, gıda sektöründe çalışmak isteyenlerin ilk tercihlerinden bir tanesi. Restoran işletmelerinin yanı sıra sahibi Nusret Gökçe’nin yeni yatırımı ile otelcilik sektörüne de giren Nusret Türkiye’de ve Dünyada giderek büyüyor.

Nusret’in kaç restoranı var? Nusret’te kaç kişi çalışıyor?

Restoran işletmeciliğinin yanı sıra yeni yatırımı ile otelcilik sektörüne de giriş yapan Nusret’in 2019 yılı itibariyle 15 adet restoranı bulunuyor. 15 adet restoranın beş tanesi İstanbul’da yer alırken diğer restoranlar Ankara, Marmaris, Bodrum,Miami, Doha, Newyork, Sandalbedesteni, Mikanos ve Dubai’de yer alıyor. Önümüzdeki dönemde farklı yatırımlar da yapmayı planlayan Nusret’in 2019 yılı itibariyle binin üzerinde çalışanı bulunuyor. Binin üzerindeki çalışanların yaklaşık yetmiş kişisi ise beyaz yaka çalışanlardan oluşuyor.

Peki Nusret’de nasıl işe girilir? Nusret’e nasıl iş başvurusu yapılır? Nusret’te işe girmek için aranan özellikler neler?

Nusret’te çalışmak isteyenlerin en çok merak ettikleri konulardan biri ise Nusret’te çalışmak için ne yapılır? Nusret’te nasıl işe girilir? Peki Nusret hangi pozisyonlarda iş başvurusu yayınlıyor ve iş başvurusu nasıl yapılır?

Yoğun olarak restoranlar için işe alım yapan Nusret kalitesini korumak için işe alım sürecini titizlikle yönetiyor. Restoranlardaki kilit pozisyonların final görüşmelerini insan kaynaklarından sonra Nusret Gökçe bizzat kendisi gerçekleştiriyor.

Nusret’te işe alım yapılan pozisyonların başında garsonlar gelirken, diğer en çok aranan pozisyon ise mutfak personeli ve et ustaları. Ama et ustalarının referanslı alındığı söylemekte fayda var.

Kendi kurumsal sitesinde insan kaynakları bölümü bulunmayan Nusret, iş başvurularını kariyer.net üzerinden yayınlıyor.

Adaylarda hangi özellikler aranıyor?

Nusret’te işe girmek isteyen beyaz yaka için Gıda ve Gastronomi alanında tecrübeli ve yabancı dil bilen kişiler aranıyor. Restoranlarda işe girmek içinse gıda ve hizmet sektörüne ilgi duymak özellikle iletişimi düzgün olmak ve mümkünse yabancı dil bilme şartı aranıyor.

Restoranlarda işe girecek kişiler öncelikle 10 günlük bir eğitime tabi tutuluyor. Bu 10 günlük eğitimde Nusret’in gelişimi, müşteri kültürü ve servis detaylarına ilişkin bilgiler adaylara aktarılıyor.

İLGİLİ HABERLER

Nusret’ten Telefonuyla İlgilenen Çalışanlarına Baskın

THY’nin İşten Çıkardığı 30 Aşçıyı Nusret Kaptı

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı