Yıldız Holding Çalışanları Hem Eğlendi Hem Yarıştı

Yıldız Holding çatısı altındaki tüm şirketlerde çalışan çalışanların katıldığı ve bu yıl beşincisi düzenlenen turnuvada, holding çalışanları aileleriyle birlikte güzel vakit geçirme fırsatı yakaladı ve karşılaşmalarda sıkı bir performans sergiledi. Bu yıl ilk kez voleybol branşının eklendiği etkinliğe gelecek yıl dijital oyunlar da dahil edilecek.

Futbol, bowling, basketbol, masa tenisi ve voleybol branşlarında yarışan çalışanlar arasındaki mücadele renkli görüntülere sahne olurken final karşılaşmaları 1 Ekim’de Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda yapılan Yıldız Kupası 2017’de Yıldız Holding’in Türkiye genelindeki 32 şirketinden 687 çalışanı bölge elemelerinde yarıştı. Özellikle futbol branşının yoğun ilgi gördüğü turnuvada final takımlarının teknik direktörlüğünü bu yıl Yılmaz Vural yaptı.

Daha mutlu çalışanlar için motivasyon

Yıldız Kupası etkinliği ile ilgili konuşan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Ülker, Yıldız Holding’in 56 bini aşkın çalışanı ile dünyanın farklı köşelerinde faaliyet gösteren dev bir aile olduğunu belirtirken önceliklerinden birinin de çalışan memnuniyeti olduğunun altını çizdi. Ülker ” Yıldız Kupası ise sportif alanda çalışanlarımızın kendini gösterdiği bir alan, adeta “keyifli bir mola”. İş hayatının bütün kurallarının karşılığı sporda mevcut. Başarılı bir sonuç için hazırlanma, odaklanma, strateji kurup mücadele etme, mücadele ederken fair play kurallarına uygun davranma, ekip olabilme gibi pek özellik, her iki alanda da var. Bildiğiniz gibi, holdingimiz Türkiye’de sporu destekleyen kurumların başında geliyor. Dengeli bir iş hayatı için spora zaman ayırmanın önemine inanıyoruz. Yıldız Kupası’na hazırlanan ve katılan tüm arkadaşlarımız bu tecrübelerini işlerine de yansıtacaklardır. Çalışma arkadaşlarımızı, aileleriyle birlikte ağırladığımız için çok mutluyuz. Bu sayede onlara teşekkür etme fırsatını yakalamış oluyoruz.” şeklinde konuştu.

Yıldız Holding’in İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bahattin Aydın ise Yıldız Kupası’nın Yıldız Holding’in büyük bir aile olduğunu gösteren çok önemli bir iç etkinlik olduğunu söyledi. 

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı