Demirören Medya Çalışanlarına Yılbaşı Çekilişi Hediyesi Gülümsetti

Milli Piyango'yu da elinde bulunduran Demirören Grubu, bünyesindeki medya çalışanları için düzenlediği yılbaşı çekilişinde vereceği hediye dikkat çekti.

Demirören Medya çalışanları için yılbaşı çekilişi hediyesi dikkat çekti. Medyaradar’ın haberine göre Demirören Medya çalışanlarına verilecek olan hediye çok konuşulacak.

Demirören Grubu çatısı altında yer alan Demirören Medya’ya bağlı olarak şu ünlü medya kuruluşları bulunuyor: CNN Türk, Kanal D, Hürriyet gazetesi, Milliyet gazetesi, Posta gazetesi, Vatan gazetesi, Hürriyet Daily News, Fanatik gazetesi, Teve2, Cartoon Network, Boomerang, Çocuk Smart, Dream TV, Dream Türk, NBA TV, CNN Türk Radyo, Radyo D

Demirören Medya çalışanları için düzenlenen yılbaşı çekilişinde verilecek olan ödül gülümsetti. Ödül olarak 11 kişiye 400’er TL’lik A101 hediye çeki verileceği duyuruldu.

Milli Piyango’yu da elinde bulunduran grupta medya çalışanları için yılbaşında çekiliş düzenleme kararı alındı. Çekiliş çalışanlara mail atarak duyuruldu. Gönderilen mailde, “Demirören Medya ailesinde çalışan 11 kişiyi çekilişle 400 Tl’lik A101 hediye çeki bekliyor” denildi.

Katılıma son başvuru 27 Aralık olarak açıklanırken çekilişin de 27 Aralık’ta yapılacağı duyuruldu. Medyaradar’ın haberine göre, hediye çeki verilecek olan kişi sayısının 11 olmasına da tepki gösteren çalışanlar kurumda binlerce çalışanın olduğunu hatırlattı ve bu sayının yetersiz olduğunu belirttiler. Yeni yıl zammı öncesi çalışanlar arasında bu durum, “Umarım yeni yıl zammında Demirören Medya Grubu daha cömert olur.” yorumlarına neden oldu.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu