QNB Finansbank Çalışanları Sahnede

Türk Tiyatrosunun unutulmaz eserlerini her yıl sahneye taşıyan QNB Finansbank çalışanları bu yıl da Yedi Kocalı Hürmüz ile sahnede yer aldı.

Çalışanlarının sadece iş hayatlarına değil sosyal hayatlarına da katkı sunma stratejisi ile yola çıkan QNB Finansbank, çalışanlarına destek olmaya devam ediyor. Dokuz yıldır geleneksel hale gelen sahne performanslarına bir yenisini daha ekleyen finansçılar, bu yıl Yedi Kocalı Hürmüz oyununu sahneledi.

Sadık Şendil tarafından yazılan oyun 29 Haziran Cumartesi akşamı Caddebostan Kültür Merkezi’nde sahnelendi. QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras ve QNB Finansbank Yönetim Kurulu Üyesi Teoman Kerman ile birlikte 650’ye yakın finansçının ve davetlinin izlediği oyunun tüm geliri, Darüşşafaka Cemiyeti‘ne bağışlanarak çocukların eğitimine katkı sağlandı.

Yönetmenliğini Sitare Bilge’nin yaptığı müzikalin müzik direktörülüğünü İlker Yeter yaptı. Yine koreografisini Didem Koban Demirkol’un , prodüksiyonunu ise ArtFellas gerçekleştirdiği müzikal izleyicilerden büyük alkış aldı.

Etkinlikle ilgili konuşan QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar, “QNB Finansbank olarak, çalışanlarımıza hobileri ve sosyal hayatla ilgili çeşitli imkanlar sunmayı çok önemsiyoruz. İnsan odaklı yönetim anlayışımızla çalışanlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Bugün de finansçılarımızın 8 aylık hazırlık çalışmasının sonucu olarak büyük bir başarı ile Yedi Kocalı Hürmüz Müzikalini sahneleyen finansçılarımızı tebrik ediyorum. Kurum olarak çalışanlarımızın sosyal, kültürel ve entellektüel gelişimine katkıda bulunmayı, iş ve sosyal yaşamı birlikte sürdürmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Değerli finansçılarımızın da katkılarıyla faaliyetlerimizi gelecek yıllarda da sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Yedi Kocalı Hürmüz Müzikalinde rol alan QNB Finansbank çalışanları Hediye Bozduman, Emre Yıldız, Bahadır Alin, Nevin Yılmaz, Kemal Nişancı, Eyüp Emre Alptekin, Ayhan İlhan, Orçun Celil Coşkun, Bahadır Uzun, Hasan Emre Şamiloğlu, Özgür Göçen, Özgü Ferkoğlu, Duygu Tontaş, Seyyare Salihoğlu, Serap Kahraman, Vildan Demirci, Bahadır Ulaş, Süheyla Tutacak, Erna Andiçer Yücealemdar, Zeynep Çelen izleyicilere unutulmaz bir gösteri sergiledi.

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı