Arşiv

Horoz Lojistik’ten Anlamlı Anneler Günü Hediyesi

Horoz Lojistik, Anneler Günü'nde çalışanlarına deprem bölgesindeki kadınların dokuduğu el emeği eşarpları hediye etti. 

Lojistik sektörünün öncülerinden birisi olan Horoz Lojistik, çalışanlarına bu yıl Anneler Günü’nde anlamlı bir hediye verdi. Şirket çalışanlarına deprem bölgesindeki kadınların el emeğiyle dokuduğu eşarpları hediye eden firma, aynı zamanda bölgenin ekonomisine de katkıda bulundu.

Horoz Lojistik’in Kurumsal İletişim ve Pazarlama Direktörü Hece Özyaman: “Anneler Günü, annelik içgüdüsünü taşıyan herkes için özel bir gündür. Bu yıl da anne olan, annelik hissini taşıyan ve herhangi bir canlıya annelik yapan çalışanlarımıza özel bir hediye vererek, onların ne kadar değerli olduklarını bir kez daha göstermek istedik” ifadelerine yer verdi.

1683990627 Hediye

Öte yandan, Horoz Lojistik’in sadece bir lojistik şirketi olarak değil, aynı zamanda toplumun bir parçası olma duygusu ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir yapıya sahip olduğunu belirten Özyaman, Bu felsefeden hareketle deprem bölgesindeki kadınların dokuduğu el emeği eşarpları tercih ederek hem kayıpların anısını yaşatmak hem de bölgeye destek olmak istediklerini ifade etti.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu