Arşiv

METUBIZ Sales School 13-14-15 Nisan’da Gerçekleşecek

ODTÜ İşletme Topluluğu tarafından organize edilen METUBIZ Sales School etkinliği için geri sayım başladı. METUBIZ Sales School etkinliği bu yıl 13-14-15 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.

Bu yıl ikincisi gerçekleşecek olan etkinlik; alanında uzman eğitmenler ve şirketlerin satış departmanlarından direktörlerin katılımlarıyla, satış ile ilgili bilgi edinmek isteyen ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen tüm katılımcılara açık olacak.

Satış konusunda kendisini geliştirmek isteyen öğrenciler için eğitimler ve vaka çalışmalarını kapsayan sertifikalı ücretsiz bir eğitim programı niteliği taşıyan etkinlikte katılımcılar, satışa dair temel noktaları ve bilinmeyenleri konunun uzmanlarından dinleyerek, profesyonellerden ve direkt olarak sahadan gelen yöneticilerden aldıkları dersler ve onların aktardıkları tecrübelerle kendilerini geliştirme imkanı bulacak.

13-15 Nisan 2022 tarihlerinde online olarak gerçekleşecek etkinlik 14 Nisan’da ODTÜ İİBF binasında vaka çalışmaları ve sunumları içeren yüz yüze bir günle katılımcılarla bir araya gelecek.

Etkinlik Detayları

Platform: 13-15 Nisan (Online) – 14 Nisan ODTÜ İİBF Binası

Tarih: 13-14-15 Nisan

Başvuru ve Kayıt

Sertifika: Var

Ücret: Ücretsiz

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu