Başından Vurduğu Meslektaşıyla Evlendi

Antalya’da görevli polis memuru Taha Yasin Gül geçtiğimiz yıl meslektaşı ve nişanlısı Ceren Ekici’nin evine yaptığı ziyarette silahını masaya çıkartırken silahının ateş alması sonucu nişanlısını yaralamış, Ekici, çenesinden giren kurşun sonucu tedavi altına alınmıştı. 10 ay önce kazara başından vurduğu meslektaşı ile evlenen Polis Memuru Taha Yasin Gül için eşini önce başından sonra kalbinden vurdu yorumları yapıldı.

Çiftin nikahını kıyan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel “Hiç TOMA ile gelen gelin damadın nikahını kıymamıştım.” dedi ve polis çiftten 3 çocuk sözü aldı. Çiftin şahitliklerini Antalya Valisi Münir Karaloğlu, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cengiz Yıldız, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Vatan Zafer Koçak ile Çevik Kuvvet Şube Müdür Yardımcısı Hakkı Arslan yaparken mesai arkadaşları da çifti yalnız bırakmadı. 

Damat Taha Yasin Gül, “Daha önce hep TOMA ile göreve gidiyorduk. Şimdi ise TOMA gelin arabası oldu, evleniyoruz. Çok farklı bir duygu.” diye konuştu. Gelin Ekinci ise Vali Karaloğlu ve İl Emniyet Müdürü Uzunkaya’ya teşekkür etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı