İnsan Kaynakları

Personellerine 2 Bin TL’lik Destek Verecek

PTT, koronavirüs salgını süresince gişelerde ve dağıtım alanlarında  çalışan personeline net 2 bin TL nakit destek ödemesi yapacak.

Koronavirüs pandemisi döneminde binlerce çalışan, evde kalanların ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmaya devam etti. Bu çalışanlardan biri de gişe ve dağıtım çalışanlarıydı ve PTT AŞ’den çalışanlarını sevindirecek haber geldi.

PTT AŞ, koronavirüs pandemisiyle mücadelede ilk günden beri gece gündüz demeden fedakarca çalışan, gişelerde ve dağıtım alanlarında büyük özveriyle hizmetlerini sürdüren personeli için önemli bir kararı hayata geçiriyor.

PTT AŞ Genel Müdürü Hakan Gülten yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yüksek iradeleri ve talimatları, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nun himaye ve destekleriyle fedakarca çalışan PTT personelimize net 2 bin TL katkı ödemesi yapacağız. Bu gibi zamanlarda verilen hizmetin karşılığı parayla ölçülemez. Personelimize yapacağımız bu katkı, başarıları ve özverilerinin ödüllendirilmesi olarak değerlendirilmelidir. Çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Kentsel Dönüşüm

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu