Arşiv

Philip Morris Türkiye’den Engelli Adaylara Kariyer Fırsatı

Philip Morris Türkiye, engelli adaylara PHIL-IN Staj Programı ile kısa ve uzun dönemli kariyer fırsatı sunuyor.

Philip Morris Türkiye, engelli adayları profesyonel iş hayatına hazırlamak için Phil-In staj programının 3. döneminin hazırlıklarına başladı.

Proje bazlı ve gelişim odaklı bir staj programı olan Phil-in sayesinde, adaylara kariyer imkânı sağladıklarını ifade eden Philip Morris Türkiye İnsan ve Kültür Direktörü Iryna Vladimirova, “Kapsayıcılık ve çeşitlilik ajandamızda birçok programımız var. Örneğin, satış ve üretim gibi belirli alanlarda kadın istihdamının artırılması, engelli bireyler için engelsiz bir çalışma ortamı oluşturulması, farklı jenerasyonların bir arada çalışmalarını sağlayacak karşılıklı güven ve saygı ortamının sağlanması, genç girişimcilerin desteklenmesi gibi birçok hedefimiz var. Güçlü dijital alt yapımız sayesinde tasarladığımız esnek çalışma modelimiz Smart Work kapsamında ofis çalışanlarımıza, saha çalışanlarımıza ve farklı şehirlerde bulunan stajyerlerimize uzaktan çalışma imkânı tanıyoruz. Dijitalleşmenin verdiği imkanları en etkili şekilde kullanarak her alanda eşitlikçi politikalarımızı hayata geçirmeye gayret ediyoruz. 2020 yılında başlattığımız Phil-in programımıza bugüne kadar farklı bölgelerden 90 aday başvurdu ve 10 stajyerimiz programımızı tamamladı” dedi.

Süreç boyunca adaylara koçların eşlik etmesini sağlayan Philip Morris Türkiye, lisans programının 2., 3. ve 4. senesinde veya yeni mezun olan adayların özel ihtiyaçlarına yönelik gelişim planları oluşturarak profesyonel hayatlarına özgüvenle adım atmalarını hedefliyor.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu