İnsan Kaynakları

Türkiye Sigorta’nın Sigortacılık Okulu Mezunlarını Verdi

Türkiye Sigorta’nın ‘genç öğrencileri sigortacılık sektörüyle buluşturduğu Yeni Nesil Sigortacılık Okulu’ sertifika programı kapsamında üniversite öğrenimine devam eden 3 ve 4. sınıflar, yeni mezunlar ve yüksek lisans öğrencilerinden 65 kişi törenle mezun oldu.

26 Şubat – 26 Mart 2022 tarihleri arasında devam eden 5 hafta 30 saatlik eğitim programında; üniversite öğrenimine devam eden 3 ve 4. sınıflar, yeni mezunlar ve yüksek lisans öğrencilerinden 65 kişi mezun oldu. Türkiye Sigorta İnsan Kaynakları, Eğitim, Tedarik ve İdari Hizmetler’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Yıldız öncülüğünde yürütülen programda; Sigortacılığa Giriş, İK Uygulamaları, Sigortacılığa Global Bakış ve Yeni Teknolojiler, Sigortacılığın Hukuki Boyutu gibi teorik derslerin yanı sıra sigortacılığın çeşitli branşlarından eğitimler de verildi.

Öğrenciler Türkiye Sigorta Genel Müdür Yardımcıları ve eğitmenleri ile bir araya gelerek sigorta sektörünü daha yakından tanıma fırsatı yakaladı. Aynı zamanda “yeni nesil” kavramından yola çıkarak eğitmenlerimizin aktardığı deneyim paylaşımı, değişime adaptasyon, çalışma hayatına yön verme, teknolojik çağa adaptasyon, zorluklarla başa çıkma gibi konularla öğrencilerin kariyer planlamalarına yön verilmesi sağlandı.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu