Dökümanlar

TAV Havalimanları Holding’de Üst Düzey Atama

Aylin Alpay, TAV Havalimanları Holding'in havacılık dışı gelirlerini yöneten TAV İşletme Hizmetleri CMO görevini üstlendi.

TAV Havalimanları Holding, gerçekleştirdiği üst düzey atama ile TAV İşletme Hizmetleri CMO görevini Aylin Alpay’a verdi.

TAV Havalimanları Holding’den yapılan açıklamaya göre, Alpay, TAV İşletme Hizmetleri A.Ş bünyesindeki yeni görevinde Primeclass, TAV Passport, Tavport, Lounge Me, Airport Easy markalarının entegre yönetimi ve global platformda dijitalleşme sürecine liderlik edecek.

Aylin Alpay Kimdir?

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü’nün ardından Harvard Business School ve Northwestern Üniversitesi’nde dijital pazarlama stratejileri üzerine eğitim aldı. Alpay, 2003 – 2005 yılları arasında Beko’da Televizyon Kategorisi Yurtdışı Pazar satışlarından sorumlu MT olarak iş hayatına atıldı. 2005 yılında Samsung Electronics’te Ürün Müdürlüğü yapan Alpay, 2009 yılında Metro Cash&Carry’de Ev Elektroniği bölümünde Kategori Müdürü olarak görev yaptı.

Aylin Alpay, 2012 yılında Sony Eurasia’da Dijital Görüntüleme kategorisinde Grup Pazarlama ve Satış Müdürü olarak hizmet verdi. Ardından Whirlpool Corporation’da Pazarlama ve Perakende Geliştirme Direktörü olarak stratejik planlarının oluşturulmasında önemli bir görev üstlendi. 2019’da ise aydınlatma sektörünün önde gelen markalarından Signify Türkiye’de Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlenen Alpay, son olarak Vodafone’da Kıdemli Pazarlama Müdürü olarak çalışmaktaydı.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu